Już w najbliższą niedzielę, telewizja ELEVEN SPORTS zacznie pokazywać archiwalne wyścigi z udziałem Roberta Kubicy.

Robert Kubica win Canadian Grand Prix

Od 29 marca w każdą niedzielę na antenie Eleven Sports 1, stacja będzie retransmitować najważniejsze wyścigi z udziałem polskiego kierowcy, podczas jego pierwszej przygody w Formule 1. Studio każdorazowo będzie zaczynało się o godzinie 15:00.

Na początek będziemy mogli obejrzeć wyścig, który przeszedł do historii polskiego motorsportu.
29 marca telewizja Eleven Sports pokaże pamiętne Grand Prix Kanady 2008. Dzięki wygranej Roberta Kubicy w tym wyścigu, Polska dołączyła do elitarnego grona narodów mających na koncie zwycięstwo w królowej sportów motorowych.
W kolejnych tygodniach zobaczymy pozostałe wyścigi, w których Polak osiągał ogromne sukcesy za czasów jazdy w BMW Sauber i Renault. Między innymi pierwsze podium we Włoszech, w zaledwie trzecim wyścigu! Rewelacyjne występy z GP Japonii, Belgii czy też Australii gdzie zajmował drugie miejsca. Z pewnością możemy liczyć również na retransmisję pierwszego wyścigu Roberta w Formule 1 na Węgrzech, kiedy to zastąpił za kierownicą mistrza świata z 1997 roku. Ilość pokazanych archiwalnych GP, będzie uzależniona od tego, kiedy rozpoczniemy sezon 2020.